Firmaüritused

Uus ja põnev meelelahutus julgetele ja osavatele – võistlusmängud maasturiroolis. Pane ennast proovile ja võta mõõtu meeskonnakaaslastega – kolleegidega, sõpradega, klientidega. Korraldame firmadele üritusi erinevates karjäärides üle Eesti (Ida-Virumaal, Lõuna-Eestis ja Tallinna lähistel).

Saate proovile panna oma meeskonna - kuidas nad saavad hakkama ekstreemtingimustes üksteist toetades, nõustades ja juhtides.

Praktilistes ülesannetes paneme proovile maasturite suutlikkuse ja käitumise põhitõed. Õpetame sõitmist erinevatel pinnastel, rasketes maastikuoludes ja keerulistes situatsioonides.

Enne võistlusmänge teeme Teie meeskonnale maasturisõidukoolituse. Selgitame Teile maasturite omapära, mõisteid ja sõiduomadusi. Räägime, kuidas maksimaalselt ära kasutada maasturi võimalusi ja kuidas erinevates olukordades toime tulla.

ADRENALIINIROHKED VÕISTLUSMÄNGUD MAASTURITEGA!

VIGURSÕIT TAGURPIDI

Pannakse proovile juhi sõidumeisterlikkus, auto valdamis- ja tunnetamisoskus. Raskel maastikul on maha märgitud rada, mille peab võimalikult täpselt ja aja peale läbima.

PUDELIMÄNG

Pudelimäng – vajalik juhi ja kaassõitja koostöö. Maha märgitud rajal on postid ning osade postide otsas on pudelid. Juht võtab pudeli ühe posti otsast ja kaassõitja peab panema selle teise posti otsa. Mäng käib aja peale.

PIMESIKK

Eeldab juhi ja kaassõitja koostööd ja vastastikust usaldust. Juhil seotakse silmad kinni. Kaassõitja peab juhti juhendama raskel rajalõigul - millal rooli keerata, millal gaasi anda ja millal pidurdada. Sõit käib aja peale.

KÖIEVEDU

Vaja läheb lisaks juhtimisoskusele ja maasturi valitsemisele ka käterammu. Maa sisse on löödud vai, mille külge on kinnitatud 12m köis. Juht peab köit pingul hoidma ja samaaegselt ümber vaia ringe tegema. Köis ei tohi maapinda puutuda. Kes kõige rohkem ja puhtamalt ringe läbib, on võitja.